O serialu

O serialu |
O serialu
Agnieszka Dygant  Foto: mat.prasowe/TVN
Agata Przybysz to już ikona serialowej rzeczywistości prawniczej. Uczciwa, charyzmatyczna, ambitna, uparta i niestrudzona w walce o innych. W nadchodzącym sezonie będzie musiała bardziej niż kiedykolwiek zająć się swoim życiem i walczyć o dobro swoje i swojej rodziny. Ta seria nie pozostawi pytań bez odpowiedzi oraz nierozstrzygniętych historii.

Agata i Marek w końcu są razem. Bez niedomówień i podtekstów. Są spełnieni i szczęśliwi. Co daje Agacie zastrzyk energii do działania i podejmowania nowych wyzwań. Zachęcona przez Bartka chce rozbudować kancelarię i konkurować z największymi graczami w mieście.

Tymczasem w życiu Doroty i Wojtka nadal czuć piętno poprzednich wydarzeń. Ona nie może znaleźć pracy w sądzie w Gdańsku, a on jest szykanowany w swojej firmie. Znakiem od losu jest dla nich informacja od Tulińskiego – wakat w sądzie rodzinnym w Warszawie. Dorota i Wojtek nie zwlekają z decyzją. Wracają do stolicy. Może tym razem na stałe?

Tymczasem w życiu Bartka szykują się nie lada kłopoty. Będzie zmuszony walczyć o swojego syna Franka. Justyna zaplanowała bez jego wiedzy wyjazd z dzieckiem do Brukseli. Bartek w walce o pozostanie chłopca w Polsce zyska niespodziewanego sojusznika. Osobę, której nigdy wcześniej by o to nie podejrzewał. Czy jego intencje okażą się uczciwe?

W nadchodzącej serii „Prawa Agaty” najważniejsza będzie „rodzina”. To wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia, a także problemy i smutek. Siódma seria będzie najmocniejsza, najszczersza i najbardziej emocjonalna.

Obsada: Agnieszka Dygant (Agata Przybysz), Daria Widawska (Dorota Gawron), Leszek Lichota (Marek Dębski), Małgorzata Kożuchowska (Maria Okońska), Tomasz Karolak (Wojtek Gawron), Marian Opania (Andrzej Przybysz), Michał Mikołajczak (Bartek Jankowski) i inni.

Emisja: od 3 marca, wtorek, godzina 21.30

 

Agata i Marek wygłupiają się
Agata i Marek wygłupiają się
Dorota i Marek mają romans? Co działo się na planie 1. odcinka?
Dorota i Marek mają romans? Co działo się na planie 1. odcinka?

tvnpix